Jaką jeszcze dokumentację powinnam dostarczyć?

Witam Syn ma stwierdzony Zespół Aspergera. Złożyłam wniosek wraz z zaświadczeniem lekarskim do Zespołu Orzekającego. Wniosek został do mnie odesłany z adnotacją by uzupełnić dokumentacje medyczne, gdzie mój syn nie był w szpitalu, nie miał specjalistycznych badań tylko lekarza psychiatrę i zaświadczenie od tego lekarza dostarczyłam wraz z wnioskiem. Proszę o podpowiedź o jaką jeszcze dokumentacje może chodzić. Pozdrawiam

Witam

Proszę się zwrócić do Zespołu Orzekającego, który odesłał wniosek ,o informacje odnośnie brakujących dokumentów , jakie należy jeszcze dostarczyć. Zespół Orzekający jako opiniujący organ ma dostęp do pełnej dokumentacji i on jedynie może udzielić informacji odnośnie brakujących dokumentów.

Pozdrawiam

Anna Szyda