Jaka może być przyczyna bolesności brzucha?

Witam, od ok. dwóch lat co jakiś czas bardzo boli mnie brzuch, nic nie pomaga. Miałam robione badania i nic nie wykryły. Na ogół bardzo często się denerwuję, stresuję i boję, płacze z byle powodu. Nie mam już siły.Chciałabym to zmienić ale nie wiem jak? ;(

Stres może być wystarczającym powodem bólu brzucha. Jeżeli diagnostyka nie potwierdziła żadnej patologii, emocje mogą być odpowiedzialne za ten stan. Proszę porozmawiać z psychologiem lub umówić się an wizytę do psychiatry. To naturalne wskazanie do tego typu konsultacji.