Jaka może być przyczyna wysypki u 26-latki?

Witam, Jestem 26letnią kobietą. Od Świąt Wielkanocnych mam problem z wysypką. Zaczela się od 2 krostek pod pachą, pozniej zaczęło być ich jeszcze wiecej doszly na krzyżu. Duzy wysyp jest na miednicy sa tez na brzuchu i teraz na posladkach. Swedzialo mnie strasznie tylko pod pachami gdzie mialam duze grudki i w okolicy ich. Byłam u Pani doktor dermatolog przepisala mi lek i maści ktorymi smaruje sie raz dziennie. Podobno to infekcja wirusowa. Stosuje masci i lek od tygodnia nie ma efektów jedynie ze nie swedzą ale zaczęły sie pojawiac male krostki na nogach. Czy jest to mozliwe ze to wysypka wirusowa? I mimo zażywania leków ona nadal sie roznosi po ciele? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl