Jaki wpływ na badania krwi ma uprawianie seksu?

witam, pytanie mam takie, jak wpływa uprawianie stosunku seksualnego na 2 godziny przed badaniem krwi na poziom testosteronu i prolaktyny? Obniża czy podwyższa ich poziom? niestety nie dostałem żadnych wytycznych i tak się złożyło że doszło do stosunku. Plus czy nieprzespana noc też jakoś wpływa na wyniki?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badania w warunkach bez powyżej wymienionych