Jakie inne leki mogłabym zastosować u mamy?

Moja mama jest osobą bardzo wiekową. W lipcu tego roku miała wykonane badanie TK, które wykazało duży guz prawej strony klatki piersiowej raczej wywodzący się raczej z opłucnej, bez cech rozsiewu. Daje ucisk na tchawicę i na płuco. Nie można zastosować ani chemii,ani leczyć operacyjnie. Lekarz zapisał syrop o nazwie MEGACE. W ulotce jest mowa przy działaniach niepożądanych szybki przyrost masy guza , co w tym przypadku mam robić ? Jakie inne leki mogłabym zastosawać? Chciałabym wiedzieć ,na ile pomocny byłby syrop lub kapsułki CannabiGold, olej z pestek moreli, full Spectrum Chinese Skullcarp, szczególnie chodzi mi o działania niepożądane. Nigdzie się nie doczytałam jakie mogą być skutki uboczne. Bardzo proszę oodpowiedz lekarza onkologa Iza

Lek ten jest wskazany w przypadkach - Leczenie braku łaknienia lub utraty masy ciała będącej wynikiem choroby nowotworowej lub zespołu nabytego niedoboru odporności (AIDS).