Jakie kupić preparaty na poprawę kolorytu skóry?

Witam. Proszę o porady jakie kupić preparaty aby poprawić kolor skóry twarzy i pozbyć się czerwony plamek. Mam niewielkie przebarwienia, dlatego myślę, że obejdzie się bez wizyty u dermatologa. Pragnę zaznaczyć, że często jak pojawi się nieprzyjaciel, to jak już zrobi się z niego strupek, to powstaje czerwona plamka która zostaje na długo :( Bardzo proszę o nakierowanie mnie jakie kupić preparaty, które według Pana powinny mi pomóc. Moja skóra ma tendencje do przesuszania się
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje preparaty nawilżające dla cery wrażliwej lub naczynkowej

Witam najlepiej będzie zgłosić sie na konsultację do lekarza medycyny etsteycznej lub dermatologa. Po konsultacji lekarz dobierze zabiegi. Na poprawe kolorytu skóry najskuteczniejsze są peelingi medyczne.