Jakie sytuacje mają na nas wpływ?

Szukam przykładów zachowań że, to na co patrzymy ma na nas wpływ dobry lub zły, zmieniając nasz charakter nawet. To wszystko z moralnego punktu widzenia . np; rok temu bym tego nie zrobił, itp.

Warto, żeby napisał Pan coś więcej, konkretniej, by odpowiedź mogła być bardziej precyzyjna.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza