Jeden stosunek był 13 stycznia a drugi 16 stycznia - kiedy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam!
Mam różne cykle, są średnio 28-33-dniowe. Ostatnio było 31 dni, a jeszcze wcześniej 28. Ostatnią miesiączkę miałam 31 grudnia 2010. Jeden stosunek był 13 stycznia, a drugi 16 stycznia. Test ciążowy zrobiłam 28 stycznia, czyli w datę przewidywanej miesiączki i pokazała się bladziutka różowa kreska, po 3 dniach była już mocno widoczna.

Czy można przypuszczać, przy którym stosunku mogło dojść do zapłodnienia? Czyli, który stosunek jest bardziej prawdopodobny?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ustalenie, który stosunek doprowadził do zapłodnienia, nigdy nie jest pewne. Są to jedynie przypuszczenia oparte na uśrednieniu wielu parametrów. W Pani przypadku wiele z nich jest niewiadomych. Ma Pani nieregularne cykle, nie wie Pani, w którym dniu doszło do owulacji (jak się domyślam, nie prowadziła Pani kalendarzyka), a dodatkowo do stosunków doszło w krótkim odstępie czasu.
Z wstępnej oceny wynika, że oba stosunki odbyły się w dniach płodnych, więc potencjalnie oba mogły zakończyć się ciążą.
Pozdrawiam