Czy jednodniowy brak wypróżnienia u trzygodniowego dziecka to powód do niepokoju?

Witam.Moje dziecko ma trzy tygodnie jest karmione piersią i od wczoraj nie zrobiło kupy .Czy jest to powód do niepokoju?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę na spokojnie odczekać jeszcze jakiś czas, obserwując dziecko. Na tym etapie nie ma powodów do obaw.