Kąty przeponowo-żebrowe ostre w wyniku RTG płuc
witam dziś odebrałam wynik rtg płuc proszę o interpretacje.Miąższ płucny z prawidłowym rysunkiem naczyniowym,jednakowo przejrzysty obustronnie .Szczelina pozioma prawidłowo usytuowana.Kąty przeponowo- żebrowe ostre.Aorta w normie.Zmian w strukturach podprzeponowych nie stwierdza się.Chciałam zapytać o te ostre kąty

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik jest prawidłowy - nie ma powodów do niepokoju.