Kiedy można wykonać test na boreliozę?

Witam serdecznie, 26 maja miałam kleszcza. Nie pojawił się rumień, ale jak to określił lekarz "niespecyficzna wysypka"(trudno określić czy związana z boreliozą), innych objawów brak. Wykonałam badanie western blot, które wyszło dodatnie w dwóch klasach. Od 27 lipca biorę augmentin 3X1g łącznie zapisany na 24 dni. Kiedy powinnam zrobić badanie krwi potwierdzające eliminację zakażenia? Pytam też w kontekście przyszłego planowania potomstwa-ile mam czekać na ewentualne pojawienie się objawów niezaleczonej infekcji?

Okres rozwoju objawów choroby jest bardzo różny, do kilku miesięcy. Badania przeciwciał najlepiej wykonać po 6-8 tygodniach od ugryzienia przez kleszcza. Pozdrawiam.