Kiedy najlepiej współżyć, by szanse na ciążę były największe?

Witam. Biore Clostilbegyt od 3 do 7dc w 10dc monitoring i 11dc Pregnyl i 14dc monitoring czy pecherzyki pekly. Kiedy najlepiej wspolzyc by szanse na ciaze byly jak najwieksze?
Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest prowadzony taki monitoring to sądzę że w czasie badania lekarz określi szanse na owulacji. Ogólnie po 10 dniu