Kilkuletnie stosowanie tabletek Naraya a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Dzien dor chciałem zapytac po kilku letnim stosowniu leku naraya jest prawdo podobienstwo zajscia w cioze normalnie wczasie stosowania tego ieku araya
Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskaźnik Pearla dla antykoncepcji hormonalnej wynosi wg różnych źródeł 0,5-1. Oznacza to, że na 200 kobiet stosujących tę formę antykoncepcji 1-2 szosą w ciążę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, prawidłowe stosowanie antykoncepcji nie powinno wpływać na ew. zaburzenia płodności w przyszłości.