Kłucie po lewej stronie brzucha pod żebrami

Odczuwam ból, kłucie po lewej stronie brzucha tuż pod żebrami. trwa to 1-2 dni i powtarza się mniej więcej 1-2 razy w roku. Czy powinnam udać się do lekarza? jeśli tak to do jakiego. Czy może wystarczy zmiana diety? Mam 23 lata.

Witam. Przy takiej częstości wymienionych objawów, nie obawiałbym się dużej patologi, najprawdopodobniej ma to związek np. ze zła dietą