Kłucie w cewce moczowej a prosaki

Witam.Mam problem z penisem i moszną.Pokrótce opiszę moje przypadłości. Do miesiąca miewam kłucia jakby w cewce moczowej. Jest to ukucie 1,2sekunowe i na tym koniec. Zdarza się 3,6razy w ciągu dnia niekiedy w ogóle nie kłuje. Dodatkowo przedwczoraj zaczęła mnie swędzie skóra w okolicy pachwin,pupy,czuję też pieczenie ud. Jakby tego było mało dzisiaj zauważyłem na penisie i mosznej coś jakby Plamki Fordyce'a, czy prosaki. Czy można to jakoś powiązać?
Renata GrzechociĹska

Można to powiązać gdyż mogło dojść do infekcji okolicy narządów płciowych. Wskazana jest wizyta u dermatologa. Można również wykonać posiew z cewki moczowej.