Kłucie w okolicy krocza

Witam, mam 25 lat. Od kilku lat czasami nagle pojawia się kłucie w podbrzuszu i okolicy krocza, ból jest przeszywający i trwa kilka sekund, po czym znowu jest cisza. Nie pojawia się zbyt często, około raz w miesiącu, a nieraz przez kilka miesięcy jest spokój. Denerwuję się trochę, bo to chyba nie jest normalne?
25 LAT ponad rok temu
Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

objawy, które Pan podaje, nie są charakterystyczne dla jakieś konkretnej choroby. Być może tworzą się u Pana kamyczki moczowe, które przesuwając się w dół, powodują uczucie bólu.

Na razie Pana stan nie wymaga konkretnej interwencji, ale jeżeli problem będzie się jeszcze utrzymywał, a objawy się nasilą, proszę udać się do urologa.