Kłucie z prawej lub lewej strony w czasie lub po noszeniu dziecka

Witam. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko. Córkę często noszę na rękach a waży już ok 8 kg. Czasami odczuwam kłucie z prawej lub lewej strony w czasie lub po noszeniu dziecka. Moja lekarka twierdzi ze te klócia sa od niszenia gdyz dziecko uciska mi brzuch. Czy ma racje?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania ciezko jest sie wypowiedzieć. proponuję kierowac się zaleceniami lekarza badajacego.