Komplikacje po trepanacji głowy

Mam 40lat jestem po 3-krotnej trepanacji głowy z powodu guza typu ganglioglioma dawniej astrocytoma byłem już wielokorotnie u neurologa z powodu bólów głowy od karku powodujący pulsujący ból całej głowy a przy masowaniu karku dłonią jakby jest wyczuwalne zgrubienie nie dawno jak nigdy dostałem krwotoku z nosa którego nigdy nie miałem nawet w dzieciństwie oraz którąkolwiek trepanacją głowy lekarz Neurolog bóle te łączy ze zmianą w kręgosłupie które są Jakie mogą być powody takiego stanu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno wnioskować na temat etiologii wspomnianych dolegliwości na odległość. Z całą pewnością konieczne jest wykonanie badania obrazowego kręgosłupa oraz czaszki. Proszę zgłosić się ponownie do swojego lekarza.