Konsultacja w sprawie położenia jąder i swędzenie moszny u 21-latka

Witam. Czy to normalne że prawe jądro stoi z przodu praktycznie cały czas a lewe leży z tyłu ??? bo ja tak mam i się boję i martwię o moja płodność i zdrowie seksualne. Proszę o pomoc Dodam jeszcze że swędzi mnie często moszna nie wiem od czego, może od golenia jak włoski odrastają, nie mam pojęcia

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
tak może być, nie grozi to niepłodnością i nie ma wpływu na zdrowie seksualne, swędzenie może być związane z goleniem
pozdrawiam