Krew podczas defekacji i problemy jelitowe u 34-latka

Witam. Jestem 34latkiem.Od okolo 4 lat przy defekacji pojawia sie krew. Dodatkowo okolo rok temu zaczalem miec problemy jelitowe. W jelitach gromadzi sie po posilkach duzo gazow a do tego dochodzi bulgotanie i przelewanie.Krew podczas defekacji rowniez wystepuje czesciej niz kiedys. Ostatnio po kilku dniach spozywania dosc czesto alkoholu i jedzenia typu fastfood po posilku pojawil sie rowniez niewielki bol ponizej pasa.Prosze o porade gdzie sie zglosic w tej sytuacji.Co zrobic? z powazaniem PZ

Piotr Pilarski

Sugeruję koniecznie zgłosić się jak najszybciej do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.