Krew w stolcu a hemoroidy

Dzisiaj udałem się do lekarza, gdy zauważyłem sporą ilość krwi w stolcu. Lekarz kazał się rozebrać i tylko sprawdził tak z zewnątrz, nie zauważył niczego ale powiedział że to pewnie hemoroidy i przepisał dwa leki cyclo 3 fort i calcium dobesilate galena. Nic mnie nie piecze ani nie uwiera, ogólnie normalnie się czuje tylko ta krew wcześniej. Dzisiaj, nie wiem czy to po tych tabletkach, cały dzień się załatwiałem i na koniec dnia poleciała z odbytu jakaś dziwna żółta wydzielina ...
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z uwagi na wystąpienie krwi w stolcu sugerowałbym wizytę u gastrologa. Możliwe iż konieczne będzie wykonanie badania kolonoskopowego.