Krew z odbytu a hemoroidy u 20-latki

Witam. Mam 20 lat. Dwa razy przy wypróżnianiu się zauważyłam krew na papierze i na stolcu. Nie czułam wtedy żadnego bólu. Czy mogą to być hemoroidy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, mogą to być żylaki odbytu jednakże proszę o konsultację z lekarzem rodzinnym bądź gastroenterologiem celem wykonania szczegółowych badań diagnostycznych. Pozdrawiam,