Krew z odbytu i podejrzenie hemoroidów

Witam, od 3 dni borykam się z pewnym problemem i podejrzewam, że są to hemoroidy - 3 dni temu przy wypróżnianiu na papierze toaletowym zauważyłem jasnoczerwoną, świeżą krew. Przyznam szczerze, że trzymałem stolec dość długo przez co był on twardy, duży i był pewien dyskomfort przy załatwianiu się. Wraz z podcieraniem, krwi było coraz mniej aż w końcu w ogóle. Sytuacja powtórzyła się jeszcze dwa razy. Stolec jest normalny, w wodzie w muszli jest mało krwi. Są to hemoroidy? Jak je leczyć w domu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane występowaniem choroby hemoroidalnej. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.