Krostki na twarzy a nawrót alergii

mam pytanie moje dziecko mialo alergie jak byl niemowlakiem i podawalam mu mleko hipoalergiczne i znikla alergia a teraz ma 21 miesiecy i wrocila sie ma takie chrostki na twarzy? Cz to napewno alergia?

Milena Lubowicz

Jest prawdopodobieństwo, że to alergia, ale na 100% nie jestem w stanie stwierdzić bez badania. Także jeżeli nie będzie poprawy proszę iść z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam