Krwawienie i zawroty głowy - czy to poronienie?

Witam,
ok. miesiąca temu być może doszło do u mnie do poronienia. Kilka dni wcześniej bolały mnie mięśnie, miałam zawroty głowy, mocne bóle głowy. Tego dnia przed położeniem się do łóżka czułam coś nie tak, jakbym miała w środku mały balon, który przy wstaniu po ok. 2 godz. leżenia nagle pękł przy jednoczesnym obfitym krwawieniu i bólu podbrzusza...

Nie było to krwawienie okresowe, wcześniej na wkładce pojawiała się dziwna i przykra w zapachu wydzielina (brązowa, żółta) inna niż zwykle. Kilka dni później lekko krwawiłam, co to mogło być?
Question

KOBIETA ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Objawy w postaci bólów i zawrotów głowy połączone z krwawieniem są wysoce niespecyficzne. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że doszło do poronienia. Zmieniony charakter wydzieliny połączony z nieprzyjemnym zapachem może być objawem infekcji. Krwawienie śródcykliczne mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub zmianami w obrębie narządów układu płciowego. Aby ustalić przyczynę dolegliwości powinna Pani skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.