Krytyczne zwężenie lewej tętnicy biodrowej, wspólnej

"Krytyczne zwężenie lewej tętnicy biodrowej, wspólnej, LEWEJ, Z V max 3m/s. Obwodowo przepływ zmniejszony do 50cm/s jednozałamkowy.. W konsekwencji cechy deficytu napływu na obwód lewej kon. dolnej ze zwolnieniem w V max w tt piszczelowych i grzbietowych stopy do 15 -20cm/s. Spektrum przepływów niskooporowe i poszerzone" Mam 59 lat - 4 steny za sobą. Obecnie boli lewa noga nawet po 5 metrach przejscia. Noga staje się zimniejsza i częsta skurcze. Zabieg mam na 15 października - czy nie długo?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę poczekać na termin zabiegu. Jeśli konieczna byłaby natychmiastowa interwencja to zabieg zostałby wykonany w trybie pilnym. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.