Kuracja Adipex przy 20 kg nadwagi

chce zacząć kuracjeADIPEX mam 20 kg nadwagi i żadne metody nie działają moje wyniki są bardzo dobre czy ktoś mi poradzi na co zwrócić uwage czy wszystko jest ok

Dzień dobry, absolutnie odradzam stosowania tego typu środków na własną rękę. Proponuję wizytę u profesjonalnego dietetyka, który po dokładnym zapoznaniu się z Pani problemami będzie mógł ułożyć indywidualnie dobrany program żywieniowy, pomoże wdrożyć nowy, zdrowy styl życia na stałe.
Pozdrawiam.