Kuracja Aknenorminem a pojawianie się krost

Witam, Poddałam się kuracji Aknenorminem. Jest to już 4 miesiąc kuracji a wciąż na twarzy wyskakują pryszcze. Czy to normalne? Jak długo jeszcze będą pojawiać się zmiany? Czy izotretynoina usuwa powstałe już blizny? Z góry dziękuję za odpowiedz

Witam do leczenia można dołączyć zabiegi peelingów medycznych, na konsultacji lekarz prowadzący dobierze odpowiedni.

A jakieś badania w tym kierunku zostały wykonane?