Łączenie leków Paroksetyny i Escitalopramu a ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego

Farmakologicznie leczę się już od jakiegoś czasu,do niedawna zażywałam paroksetynę lecz jej działanie znacznie osłabło więc psychiatra przepisał mi escitalopram 10mg i taką receptę dostałam do ręki,drugą receptę dostała moja mama ze względu na ryzyko samobójstwa,na drugiej recepcie mam przepisaną wenlafaksynę w dawce 75mg.Moje pytanie brzmi,czy mogę łączyć oba leki,czy może istnieje zagarożenie że będę miała zespół serotoninowy?

Pozdrawiam,
Jarosław Lenartowicz