Leczenie Isodermem a zaskórniki

Witam . Otoż jestem w trakcie leczenia kuracją retinoidami doustnymi-dokładnie isodermem .Biorę go już ok 7 miesięcy stan zapalny min ropne krosty itd poznikały i jest w ok nawet blizny i przebarwienia zaczęły się niwelować ale problem leży w tym że od jakiegoś czasu zaczeły się robić mi zaskórniki na czole mimo tego iż dalej biorę ten lek regularnie czy to normalne ? Dodam że palę papierosy czy to przez to ?

Witam często zaskórniki moga powstawać przy stosowaniu nieodpowiednich kosmetyków, przy złej diecie. Czy wykonuje Pan peelingi? Zapraszm na konsultację , obejrzę skórę, doradzę zabiegi oraz dobiorę pielęgnację.