Leczenie kamicy cystynowej

Dzień dobry od wielu lat jestem chora na kamice cystynową .Ta choroba pojawia się jak miałam 3 lata i miałam wtedy pierwszą operację na dwie strony .On wielu lat mam operację lakerze nie wiedzą jak z nią postąpić ,Teraz mam 19 lat i znów operacje to już będzie 8 operacja z koleji jak mniałam bym opisać wyszysko się zaczeło t troszkę tego jest .Pomocy I żadne leki nie działają
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znając dokładnie historii choroby bardzo cieżko mi odpowiedzieć i pomoc. Pomimo wszystko musi Pani być pod opeiką urologów, ewentualnie może Pani zasięgnąć opini innego urologa i potwierdzić słuszność postępowania. Pozdrawiam