Leczenie trądziku izotretynoiną

Dzień dobry, zastanawiam się nad rozpoczęciem leczenia mojego trądziku izotretynoiną którą poleca mi dermatolog. Z uwagi na to że jestem osobą która regularnie uczęszcza na siłownie chciałbym zapytać czy pewnych preparatów których używam na co dzień nie powinienem łączyć. Są to -kreatyna -serwatka białkowa -tabletki omega 3 -ecomer -visaxinum -witaminy typu centrum -ZMA(Magnez, Cynk, B6) Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poinformować lekarza zlecającego leczenie o przyjmowanych preparatach. Sadze ze moze być problem z keratyna