Leczenie trądziku po zakończeniu terapii Izotretoiną

witam mam problem z cera po zakonczeniu leczenia tradziku różowatego izotretoina mam straszny wysyp drobnych krostek co z tym zrobic Zaczęłam smarowac twarz metronidazolem w żelu ale nie pomaga jak sobie poradzic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u specjalisty dermatologa. Lekarz po ocenie zmian wdroży odpowiednią terapię.

Witam należy odwiedzić dermatologa, lekarz obejrzy zmiany .Może trzeba będzie zmienić maść i zaleci dodatkowe zabiegi lecznicze np.peeling migdałowy, laser IPL .