Leki naturalne dla 22-latki opóźnionej w rozwoju

MAM CORKE JOANNE.MA 22 LATA I JEST PIEKNA DZIEWCZYNA ,ALE JEST MENTALNIE OPOZNIONA W STOSUNKU DO SWOICH ROWIESNIKOW./OKOLO 6LAT/.MA PROBLEM Z CZYTANIEM,PISANIEM I LOGICZNYM MYSLENIEM.JEST SAMOOBSLUGOWA ,PLYWA ,JEZDZI KONNO,TANCZY W SPECJALNEJ GRUPIE,JEST AKTYWNA.OD URODZENIA BYLA REHABILITOWANA PRZEZEMNIE,ALE CZASAMI WIDZE ZE JEST WOLNIEJSZA W REAKCJACH,MOWI ZE MA MROWKI W REKACH I NOGACH.MYSLE ,ZE JEST NIEDOTLENIONY MOZG ICALY ORGANIZM W TYM MOMENCIE.CO MOGE JEJ DAC Z LEKOW NATURALNYCH I CO TO

Nie istnieją "naturalne leki", które mogłyby pomóc córce. Robi Pani wszystko co możliwe by skompensować niepełnosprawność intelektualną, ale musi Pani przyjąć, ze efekty nie będą w pełni zadowalające. Takie stany mają charakter nieodwracalny i żadne leki nie są skuteczne. Trzeba umieć zaakceptować pewną inność i cieszyć się tym co pozytywne.