Drętwienie dłoni u 22-latki

Witam, mam 22 lata. Jestem uprawiającą sport kobietą. Wczoraj miałam jakby to nazwać atak, zaczęło się od drętwienia lewej dłoni, przeszło na całą lewą rękę i później dołączyło drętwienie lewej nogi. Temu wszystkiego towarzyszyło straszne uczucie zimna oraz mrowienie/cierpnięcie lewej ręki i nogi i dreszcze. Po około 5 minutach minęło, przy czym próbowałam rozsmarować to dziwne mrowienie w ręce, a także rozruszać lewą nogę. Było to po wypiciu alkoholu. Czy mam się czym martwić?

Jeżeli wszystkie objawy ustąpiły po 5 minutach, to mam nadzieję, że to nic groźnego
Warto zadbać o zdrowy tryb życia i sport, regularny ale nie nazbyt forsowny!
Alkohol może być szkodliwy, zwłaszcza razem z wyziebieniem, bo wbrew pozorom i opinii, alkohol wcale nie "rozgrzewa", a raczej wyziębia....