Lęki związane z ostrymi przedmiotami

Witam, od czasu do czasu pojawiają się u mnie lęki, aczykolwiek boję się ostrych przedmiotów np.noży. W ciągu dnia potrafie o tym nie myśleć, ale kiedy np. mam przygotować coś w kuchni i zobacze nóż to wywołuje to u mnie strach. Najczęściej dotyka mnie lęk w nocy, kiedy po całym dniu leże w łóżku i poddaje analizie cały miniony dzień.

Zaburzenia lękowe najlepiej leczy się psychoterapią, gdyż najczęściej mają emocjonalne podłoże. Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem, PO diagnostyce podejmą Państwo decyzje dotyczącą najszybszych metod poradzenia sobie.

Witam,
zachęcam do skonsultowania się z psychoterapeutą. Na takim spotkaniu będzie Pani mogła wnikliwie przyjrzeć się swojej trudności i wybrać najlepszą dla siebe formę pomocy.
Pozdrawiam