Łuszczenie się skóry na żołędziu

Witam, od pewnego czasu skóra na żołędziu strasznie mi sie łuszczy podczas masturbacji, jakie mogą być tego przyczyny. Dodam, że o higienę dbam oraz żadnych zaczerwienień na żołędziu nie ma, nie zmieniałem również płynu/mydła do kąpieli.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję zaprzestać wykonywania masturbacji.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie określić przyczyny. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.