Łuszczenie skóry, wągry i rozszerzone pory

Witam, Nie wiem juz co robić z moja cera i skóra. Cera chyba mieszana- bo łuszczy sie w strefie T, na policzkach, brodzie, wokół ust dosłownie w każdym możliwym miejscu. Ale sa rownież wągry, wyskakują pryszcze, mam rozszerzone pory. Byłam u kilku dermatologów i żaden mi nie pomógł. Stosowałam duzo kremów,Lecz nic nie pomogło. Mam bardzo suche ciało, łuszczy sie rownież ale na udach i rękach mam krostki. Do tego na plecach plamy po trądziku który powstal po antykoncepcji. Licze na pomoc.

Witam na trądzik i przebarwienia oraz blizny polecam zastosować zabiegi peelingów medycznych plus leki doustne i do smarowania na skórę przepisane przez dermatologa po obejrzeniu stanu skóry.

Polecam wykonanie peelingu ciała i zastosowania balsamu nie tylko nawilżającego ale również natłuszczającego np. garnier lub la roche posay lipikar.

Krostki na rękach, udach mogą wskazywać na zapalenie mieszków włosowych można na nie wykonać mikrodermabrazję w serii oraz zastosować neomycynę.

Wszytskie te zabiegi można zastosować po konsultacji medycznej.