Łuszczyca u zawodowego sportowca

Co zażywać dietę mam od 8 lat jestem sportowcem zawodowym zmagam się z łuszczyca jak sprawdzić zawirusowanie organizmu wszystko juz próbowałem leki po 300zl dr michaels leki dostępne w aptekach naturalne a nawet sterydów wszystkie stany zapalne w uzebieniu wyleczone łuszczyca nie odpuszcza dużo słońca, już się załamuje utrudnia mi to zarabiać na rodzinę gdyż podczas sportu podrazniam np łokcie i blokuje mnie to co mam robić błagam lekarze w Wm są bezradni a mam zaledwie 12%pokryte wiec za malo

Są obecnie tzw leki biologiczne na rynku. Musi pan spełniać okreslone wymogi aby skorzystać z programu ministerialnego, ale jest też wiele badań klinicznych w ośrodkach dermatologicznych gdzie stosuje się te leki.