Mała grudka w górnej części prawego jądra

Zauwazylem małą gródkę w gornej czesci prawego jadra. jest to nie wielki przyczepek (ok 2mm). wyczuc to mozna tylko przy dokladnym badaniu metoda obmacywania. bylem w tej sprawie u lekarza rodzinnego, jednak ten nie wyczul zadnego zgrubienia. nie wiem czy mogl to przeoczyc, czy jest to po prostu nie grozny element budowy, ktory czasem sie zdarza i jest to normalne? dodam, ze nie odczuwam w tym miejscu zadnego bolu ani dyskomforu.
Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być także powiększony gruczoł łojowy (zupełnie niegroźny), radzę jeszcze raz udać się do lekarza/innego lekarza/urologa celem weryfikacji zmiany. Bez badania nie da się ocenić co to za zmiana.
Pozdrawiam