Małe, czerwone plamki na penisie po stosunku z partnerką

Witam, jestem 19-letnim chłopakiem. Mój problem dotyczy małych, czerwonych plamek na penisie(dokładniej na żołędziu i napletku). Wystąpiło to po stosunku z moją partnerką. Kochaliśmy się w piątek, w sobotę pojawiły sie krostki, a teraz (tj. Środa) pomału zaczyna to znikać po codziennym myciu szarym mydłem. Nie piecze i nie swędzi. Moje pytanie to czy warto zastosować maść np.Clotrimazolum czy poczekać jeszcze trochę ? Partnerka wspomniała coś o pieczeniu ( prawdopodobnie zakażenie bakteryjne).

Piotr Pilarski

Może Pan spróbować maść Clotrimazolum. Takie zminy najczęściej same ustępują.

Pozdrawiam.