Małe pęknięcia na skórce członka u męża

dzien dobry. pisze gdyz martwie sie o zdrowie swojego meza.. od 3-4 dni ma male pekniecia na skorce czlonka. prosilam go o to by poszedl na wizyte u doktora tylko on nie chce.. czy takie pekniecia na penisie sa grozne dla jego zdrowia?

Bez obejrzenia zmian ciężko cokolwiek doradzić.Niech mąż uda się do dermatologa na konsultację, lepiej teraz temu zaradzić, niż ma się problem pogłębiać i zagrażać również Państwa współżyciu.