Małe zgrubienie na mniejszej wardze sromowej

Witam serdecznie, jestem przerażona, gdyż na wewn. stronie wargi sromowej mniejszej , podczas mycia wyczułam małe zgrubienie. W lusterku zobaczyłam, że zgrubienie ma białą barwę. Boję się najgorszego. Dbam o higienę, mam jednego partnera. Nie wiem, czy to ważne, ale jestem po antybotykoterapii (Duomox),z powodu infekcji górnych dróg oddechowych. Zmiana nie daje żadnych innych objawów, jestem w trakcie HTZ. Co to może być? Mam 49 lat.
Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby dokładnie zdiagnozować zmianę musi ją zobaczyć ginekolog.
Pozdrawiam