Martwica skóry i niegojąca się rana

trombofilia leiden 5 martwica skory niegojaca sie rana owrzodzona od ponad 2 lat antybiotyki nie dzialaja co stosowac jakie opatrunki by sie to zagoilo rana na nodze dodatkowo musi byc stosowana opaska elastyczna prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Opatrunki z jonami srebra oraz leczenie w komorze hiperbarycznej. Nie wiem jakie inne choroby mogą powodować u Pana utrudnione gojenie dlatego trudno mi poradzić coś więcej.