Masturbacja podczas oglądania dziewczyn online

od dluzszego czasu mam taki problem:uwielbiam ogladac na kamerkach online dziewczyny i przy tym sie masturbowac ale nie czatujac z nimi tylko ogladanie i masturbacja.robie to ok.3 razy w tygodniu.jestem zonaty kocham sie z zona i tak samo odczuwam satysfakcje.zona zaakceptowala moje zachowanie.powiedziala ze lepsze to niz ukrywanie i zdrada gdzies na boku.czy to normalne i czy tylko ja to robie.mi sie wydaje ze w dobie dzisiejszych czasow to normalne.pytam bo nie daje mi to spokoju.

Witam. Skoro zaczął pan to odczuwać jako problem, to jest to problem i pan to czuje, ale jeszcze się boryka z nadzieją, ze może wszystko jest okey. Są specjaliści zajmujący się tego typu problemami, właśnie w Bydgoszczy.
Magdalena Brabec

Witaj serdecznie. Wszystko zależy od waszego poglądu na sprawę ;-) Jeśli masz wysokie wymagania seksualne i w ten sposób się rozładowujesz a nie powoduje to żadnych komplikacji w waszym związku to nie ma problemu. Jeśli ta przypadłość sprawia jakiekolwiek komplikacje w życiu codziennym to warto udać się do seksuologa.

Pozdrawiam
http://psychopedagog.eu