Miesiączki podczas stosowania plastrów EVRA

Witam. Mam problem biorę plastry EVRA już od długiego czasu. Podczas ich brania miałam rozne miesiaczki jeden mies słabsze ktore trwały 3-4 dni a nastepne mocniej od5 od 7 dni i tak na przemian. Natomiast teraz od 3 mies mam bardzo slabe mozna powiedziec ze plamienie i na dodatek nie regularne a w tym mies mialam ja tylko3 dni bardzo slabo tyle co nic. czy moglam zajsc w ciaze?
Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest zawsze prawdopodobna, gdyż nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji. Proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.