Mlekotok, mdłości a wynik rezonansu magnetycznego

witam, Odebralam wyniki badania na prolaktyne .Badanie odbylo sie kroplowkowo a nie jak pisza na internecie itp . ze srdkiem przeciwymiotnym(nazwy nie pamietam). Zostalam podlaczona pod kroplowke i po 30 min wartosc prolaktyny 22,3 po nastepnym 30 min wartosc 19,8 co to moze oznaczac?'Dodam jeszcze ze mialam pol roku temu wykonany rezonans magnetyczny glowy bez kontrasu i nic nie wykazal.Boli mnie czesto glowa , mdlosci nieregoralne miesiaczki oraz mlekotok. Rezonans nic nie pokazal?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez podania dokładnej nazwy tej metody nie można nic powiedzieć. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.