Możliwość krioablacji przy chorobie nowotworowej

Witam,mam pytanie do dr.kardiologii Byłam operowana na raka pirsi lewej po trzeciej operacji dostałam napadowe migotanie przedsionków , biorę leki ale zaczyna mię to już coraz częściej zdarzać z tego powodu jestem bardzo nerwowa , w czym sedno sprawy , chciała bym się dowiedzieć czy mogę lekarza poprosić żeby mi zrobił krio ablację.Lekarz do którego się zwróciłam powiedział że nie mogę mieć zrobionego zabiegu z powodu mojej choroby nowotworowej i naświetlania

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie powinno to byc przeciwwskazaniem, jednakże wskazania do tego zabiegu musi określić jednoznacznie kardiolog w czasie wizyty i wykonaniu dodatkowych badan. Pozdrawiam