Możliwość zajścia w ciążę podczas seksu pod koniec okresu

Dzień Dobry :) Chciałam się zapytać czy jak kochałam się z Mężem podczas końcówki okresu to można zajść w ciążę..? Od tamtej pory strasznie zle się czuję jestem senna, zmęczona i osłabiona... Czy to może mieć jakiś z tym związek? zauważyłam że kiedy skończyłam okres to leje mi się taki jasno brązowy śluz czasem biały albo żółty....
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Nawet jeśli były to dni statystycznie niepłodne. Sugeruję zatem wykonanie testu ciążowego.