Możliwość zastosowania kropli Nerwonal przy Sertagen i Zomiren

witam leczę się na silną depresję zażywam sertagen 100mg i zomiren mam nudności brak apetytu czy mogę zastosować krople nerwonal

Renata GrzechociĹska

Sugeruję nie łączyć tych preparatów. Jeśli obecne leczenie nie przynosi objawów proponuję udać się do psychiatry w celu jego modyfikacji.

Witam Panią Serdecznie,

Z tym pytaniem zapraszam Panią, po poradę do lekarza Panią prowadzącego.

Życzę Pani dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej